Підписатися на RSS

Досконала матеріально-технічна база - запорука успішної школи

Комунальний заклад «Іркліївський ліцей» Іркліївської сільської ради Черкаської області розташований за адресою: Черкаська область, Золотоніський район, село Іркліїв вул.. Гоголя, 4

Матеріально-технічна база - необхідна умова функціонування ліцею і реалізації цільової програми розвитку. Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення закладу освіти сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дає можливість організувати освітню діяльність, проводити культурні, спортивно-оздоровчі заходи і т.д.

Будівля ліцею обладнана відповідними інженерними мережами та технічним устаткуванням для забезпечення належних санітарно-побутових умов.

Стан будівель та приміщень школи відповідає державним санітарним правилам та нормам. Акти про готовність школи до нового навчального року оформлюються та підписуються своєчасно.

При комплектуванні класів у закладі дотримуються вимог державних санітарних норм.

Для реалізації освітнього процесу в ліцеї наявні:

- кабінет української мови - 1;

- кабінет історії - 2;

- кабінет географії - 1;

- кабінет математики - 2;

- кабінет англійської мови - 1;

- кабінет хімії - 1;

- кабінет зарубіжної літератури – 1;

- кабінет фізики - 1;

- кабінет предмету "Захист Вітчизни" - 1;

- кабінет біології – 1;

- кабінет інформатики – 2;

- кабінет обслуговуючої праці – 2;

- кабінет початкових класів – 4;

- кабінет мінної безпеки -1.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

У навчальних кабінетах створені належні санітарно-гігієнічні умови для здійснення освтнього процесу. Дотримується режим провітрювання, проводиться вологе прибирання згідно з графіком. У достатній кількості є інвентар для прибирання приміщень, який промаркований та використовується за призначенням. У наявності миючі, дезінфікуючі засоби.

Приміщення закладу освіти використовуються раціонально, відповідно до прямого призначення, розподілені за своїми функціями: навчальні, методичні, адміністративно-господарські.

4 кабінети використовуються для навчання учнів 1-4 класів, які оснащені робочим місцем вчителя та забезпечені дидактичним матеріалом для НУШ.

- 16 кабінетів для навчання учнів 5 – 11 класів.

- Спортивна зала.

- Бібліотека.

- Їдальня на 80 місць.

-2 кабінети інформатики, в яких встановлено 20 ПК.

Школа підключена до мережі Інтернет, всі навчальні кабінети забезпеченні інтерактивними дошками, мультимедійними проекторами і телевізорами. Бібліотекар має два комп’ютери.

- Спортивний майданчик, на якому розміщено тренажерний комплекс.

Методичний кабінет укомплектовано необхідним наочно-дидактичним матеріалом для здійснення навчально-методичного забезпечення освітнього процесу в закладі освіти.

Кабінет практичного психолога укомплектовано необхідним наочно-дидактичним матеріалом для здійснення корекційно-відновлювальної роботи.

Заклад освіти має кабінет соціально-психологічної служби, кабінети заступників директора, медичний кабінет.

Усі кабінети в закладі укомплектовано меблями: партами, стільцями для кожного учня, столами для обладнання робочого місця вчителя, шафами.

Загальна характеристика інженерних мереж

Тепломережа/технічний стан Водопостачання, водовідведення/ технічний стан Електромережа/технічний стан Прилади обліку/ технічний стан
Власна газова котельння. В задовільному стані Централізована. В задовільному стані Централізована. В задовільному стані В наявності. В задовільному стані

Освітлення закладу – змішане. Світловий коефіцієнт природного освітлення відповідає санітарним нормам.

Під час освітнього процесу дотримується лівобічне природне освітлення навчальних кабінетів.

Питома потужність штучного освітлення відповідає нормативам. Санітарно-гігієнічні вимоги щодо штучного освітлення виконуються.

З метою енергозбереження та покращення освітленості приміщень здійснено заміну вікон на пластикові.

У ліцеї проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, рекреацій, влучно підібрано кольорову гаму.

У закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи. Коридори школи поповнюються новими сучасними стендами, активно проводиться робота по озелененню подвір'я.

Подвір’я школи завжди прибране, доглянуте, своєчасно доглядаються дерева, кущі. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на прилеглій території та спортмайданчику, винесення та періодичне вивезення сміття з території школи.

Проблеми, що потребують вирішення:

1. Потребують заміни світильники (на економні).

2. Потребує капітального ремонту харчоблок.

3. Потребують ремонту стіни та стеля у коридорах і фоє.

4. Потребують заміна вікон в кількості 21 шт

Кiлькiсть переглядiв: 109

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.